To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!

Contact

Get Connected.

In need for more info? Don’t hesitate to get in touch.
We’ll be happy to guide you through the whole process.

Let’s Talk About Your Project

Let’s Talk About Your Project

So, you’ve got the idea and a basic draft of the whole project. All you need is various pieces of content puzzles or some guidance how to handle tasks. If you’re looking for that – we’re here for you.

Let’s Talk About Your Ideas

Let’s Talk About Your Ideas

Don’t know where to start? You’ve come to the right place. We’ll work with you on the whole process and present you with various possibilities.

Something Else?

Something Else?

Looking for a specific talent for your project? Or you stumbled on a nut to crack in one of your concepts? Let us know and we will lend you a helping hand.

CALL: +48 575 95 35 65

Contact
Copyright 2007-2020 Perconte. All rights reserved.

Perconte Sp. z o.o., ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk, Poland, NIP: 9571123255, REGON: 385857452, KRS: 0000836020
SĄD REJONOWY GDANSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS